Spoločnosť Workswell s.r.o.


Spoločnosť Workswell s.r.o. je oficiálnym dodávateľom švédskej spoločnosti FLIR Systems Inc. Sme technologickou, vývojovou a obchodnou spoločnosťou pôsobiacou na českom a slovenskom trhu so sídlom v Prahe a pobočkami v Rožnove pod Radhoštěm a v Žiline. Jedným z hlavným cieľov spoločnosti je rozvoj a aplikácia nových trendov v oblasti bezkontaktného merania teploty pomocou termografických kamier, ich dodávky do odvetví priemyslu, stavebníctva, potravinárstva, chemického priemyslu, bezpečnostných technológií a tiež ich integráciou do priemyselných procesov ako prvok vstupno-výstupnej kontroly.

Spoločnosť Workswell s.r.o. sa snaží o rozvoj odboru bezkontaktného merania teploty tiež prostredníctvom odborných prednášok, školení a seminárov, ktoré spoločnosť organizuje niekoľkokrát ročne s cieľom predstaviť nové možnosti a aplikácie termografických kamier v praxi. Spoločnosť Workswell s.r.o. je členom Asociace technických diagnostiků, je schváleným školiacim pracoviskom „Technik diagnostik termografie“ v Českej republike a niekoľkokrát ročne organizuje týždenný prípravný kurz pre získanie medzinárodne uznávaného certifikátu „Technik diagnostik termografie“.

 

Obchodné zastúpenie spoločnosti Workswell v Českej a Slovenskéj republike

 

Mapa zastúpenie termokamér FLIR SK

 

Spoločnosť FLIR Systems Inc


FLIR Systems Inc, (NASDAQ: FLIR) je lídrom na trhu v oblasti zobrazovacích systémov, ktoré zahŕňajú termografické kamery, kamery s rádiovým vysielaním a systémy strojového videnia. Tieto produkty hrajú významnú úlohu v širokom spektre priemyselných, komerčných a vládnych aktivít vo viac ako 60 krajinách sveta.

V komerčnej sfére je spoločnosť FLIR priekopníkom v dodávkach termografických systémov pre oblasť vedy a výskumu, priemyslu, stavebníctva, bezpečnostných zložiek a armády. FLIR ponúka široké spektrum produktov termografických kamier pre profesionálov, ale aj pre menej skúsených termografických technikov. S viac než 60 pobočkami na svete ponúkame svojim zákazníkom servis na veľmi vysokej technickej úrovni, podporu pri používaní produktov FLIR, profesionálne poradenstvo jak pri i po kúpe systému a odborné zaškolenie.