Príslušenstvo k termokamerám


termovízny Teplomer / vlhkomer MO297

Extech MO297

Profesionálny kombinovaný teplomer s vlhkomerom, ktorý prostredníctvom bluetooth technológie komunikuje s termokameru FLIR a zobrazuje tak aktuálne hodnoty merania priamo na displeji kamery.

Viac informácií

Kliešťový ampérmeter EX845

Extech EX845

Kliešťový ampérmeter s technológiou MeterLink, ktorá umožňuje komunikovať bezdrôtovo cez bluetooth s termovíznou kamerou FLIR a prenášať tak aktuálne hodnoty záťaže priamo na displej termokamery.

Viac informácií

Baterie Flir

Náhradná batéria FLIR

Je súčasťou termokamier rady E60 a E60bx. V ostatných prípadoch je možné batériu dokúpiť v hodnote 85 EUR bez DPH. Náhradnú batériu je možné dokúpiť aj k rade “i” za cenu 59 EUR bez DPH.

Transportný kufor FLIR

Transportný kufor FLIR

Je súčasťou každej dodávky termokamery FLIR. Kufor je navrhnutý zo špeciálnych tvrdených plastov, ktoré zaručujú ochranu kamery pred pádom a poškodením.

Adaptér na nabíjanie dvoch batérií súčasne, ktorý je štandardne dodávaný ku kamerám FLIR E60 a E60bx

Adaptér na nabíjanie dvoch batérií súčasne

Je štandardne dodávaný k termokamerám FLIR E60 a E60bx. K ostatným typom je možné adaptér dokúpiť v cene 145 EUR bez DPH (k termokamerám rady “i” adaptér nie je možné dokúpiť).

Slnečná clonka FLIR

Slnečná clonka k termokamerám FLIR

Slnečná clonka k termokamerám FLIR rady E a Ebx zefektívni prácu s termokamerou na priamom slnku. Je možné ju dokúpiť za cenu 35 EUR bez DPH.